• Žiadny návrh
Podcasty

Využívate účet a platobnú kartu naplno?

Zistite, ako na to, v našom novom podcaste.

20/07/2023

Výber účtu, krádež kreditky či zabudnutý PIN. Vypočujte si prvú epizódu nášho finančného podcastu Nebuď Ďuro a dozviete sa všetko užitočné, čo potrebujete vedieť o svojej platobnej karte.

Je pravda, že ak zadáme PIN odzadu, privoláme k bankomatu policajtov? Môže mať kartu aj osemročné dieťa? A čo robiť ako prvé, ak stratíme kreditku či zabudneme PIN?

Odpovede sa dozviete v prvom diele nášho nového podcastu Nebuď Ďuro, ktorý vás presvedčí, že aj o financiách sa dá rozprávať ľudskou rečou. Naši experti na bankovníctvo, sporenie či investovanie vám v každej časti poradia, ako sa správne starať o svoje peňaženky.

Vypočujte si prvú epizódu, ktorá vás prevedie svetom platobných kariet. Od úplných základov, ako si vybrať vhodný účet, až po to, ako vďaka kreditke dokážete ušetriť. Dozviete sa aj o kartách, ktoré za vás zadarmo prispievajú na charitu, a tiež o takých, ktoré vám umožnia prístup do VIP salónikov na letisku. Všetko, čo by vám o kartách nemalo uniknúť, vám prezradí naša trojica odborníkov.

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.