• Žiadny návrh
BEZPEČNOSŤ

Aktivácia mobil bankingu bude bezpečnejšia

Kto si raz zvykne na banku v mobile, oceňuje pohodlnosť a praktickosť našej aplikácie. Bezpečnosť je pre perfektné fungovanie VÚB Mobil Bankingu kľúčová.

02/05/2024

Vylepšili sme preto aktivačný proces, aby vaše financie zostávali chránené voči podvodníkom, aj keď napríklad meníte mobil či chcete apku využívať na viacerých zariadeniach.

Azda najvýraznejší rozdiel pri aktivácii je v spôsobe autorizácie, ktorý v čo najväčšej miere zostáva v  prostredí aplikácie. Ako konkrétne sa zmeny dotknú vás, záleží od toho, či ste si už VÚB Mobil Banking niekedy aktivovali.

  • VÚB Mobil Banking som doteraz nikdy nepoužil

Ak si idete apku aktivovať prvýkrát, po jej stiahnutí do vášho zariadenia v  úvodných krokoch procesu dostanete SMS s  aktivačným linkom na bezpečnostné telefónne číslo, ktoré ste zadali pri zriadení služby. Aktiváciu na tomto zariadení dokončíte krok za krokom podľa nápovedných obrazoviek.

  • VÚB Mobil Banking používam, ale kúpil som si nový mobil, chcem ho aj na iné zariadenie

Aktiváciu stiahnutej aplikácie na novom mobile potvrdíte z už existujúcej aktívnej aplikácie na pôvodnom mobile. Procesom vás prevedú nápovedné obrazovky na oboch zariadeniach.

Sme hrdí, že aplikácia VÚB Mobil Banking získala ocenenie NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA 2023. Vďaka svojim kvalitám a obľúbenosti medzi používateľmi sa v ankete NAY TECHBOX pravidelne umiestňuje na popredných priečkach (1. miesto v r. 2023, 2022, 2019, 2. miesto v r. 2021, 2020).

Zdieľať

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.