• Žiadny návrh

S Mobil bankingom vás nič nezastaví

Stiahnite si mobilnú aplikáciu a všetko pôjde raz‑dva.
Otvorenie účtu aj žiadosť o pôžičku

Otvorenie účtu aj žiadosť o pôžičku

Mobil a občiansky preukaz. Nič viac nepotrebujete, aby ste si otvorili účet s bonusom do 60 € alebo požiadali o pôžičku do 35 000 €.
Mobilné platby

Mobilné platby

Plaťte mobilom v obchode aj online

Pomocou Google Pay a Apple Pay zaplatíte mobilom len priložením k platobnému terminálu. Pri platbe na internete stačí vybrať možnosť platby cez Google Pay či Apple Pay.

 

Nemusíte sa pritom obávať o bezpečnosť – pri platbe sa nepoužíva vaše číslo karty, ale virtuálny token.

Google Pay

Platenie s Google Pay je jednoduché a bezpečné. Stačí rozsvietiť displej alebo odomknúť telefón a priložiť ho k terminálu.

Apple Pay

Platenie s Apple Pay je jednoduché a bezpečné. Stačí odomknúť telefón cez Touch ID alebo Face ID a priložiť k terminálu.

Pridanie karty

Svoju kartu si jednoducho pridáte do Google Pay alebo Apple Pay aj cez aplikáciu VÚB Mobil Banking.

Pohodlné platenie navzájom

Pohodlné platenie navzájom

Platby v kruhu vašich blízkych vyriešite pohodlne cez našu aplikáciu.

 

Dlhuje vám niekto peniaze? Požiadajte ho pomocou VÚB Mobil Banking o platbu cez chat, email alebo SMS. Pošlite mu platobný link (Payme), ktorý obsahuje všetky atribúty vyžiadanej platby, ako je suma, poznámka a iné.

Viamo platby

Rýchly spôsob platenia medzi známymi na ich telefónne číslo. Nepotrebujete poznať číslo účtu a platbu pošlete za pár klikov.

Zdieľanie QR kódu

Potrebujete, aby sa vám známi vyskladali na benzín, ubytovanie či spoločnú večeru? Vygenerujte si v aplikácii QR kód s presnou sumou a pošlite ho do chatu alebo na email.

Bezpečnosť

Bezpečnosť

Výber z bankomatu mobilom

V aplikácii si zvolíte sumu a následne vám bude vygenerovaný jednorazový kód, ktorý jednoducho zadáte na obrazovke bankomatu.

 

Keďže vôbec nepoužijete kartu, nemôžete ju zabudnúť v bankomate a vyhnete sa možnému zneužitiu.

 

Overovanie platieb kartou na internete

3D Secure poskytuje zvýšenú bezpečnosť pri platbách kartou na internete vďaka ich dodatočnému overeniu.

Prihlasovanie a potvrdzovanie v IB

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako sa prihlásiť alebo potvrdzovať transakcie v Internet bankingu, je využiť bezpečnostný prvok Mobilný PIN. Na váš mobil odošleme PUSH

Biometrické prihlasovanie

Ak to vaše zariadenie podporuje, na prihlásenie do apky viete využiť biometriu – odtlačok prsta alebo nasnímanie tváre (FaceID). Musí ísť o zariadenie iPhone 5S a vyššie alebo Android 6.0 a vyššie.

Upozornenia o prihlásení

Bezpečnosť svojho Internet bankingu a VÚB Mobil Bankingu si viete zvýšiť pomocou emailového upozornenia o prihlásení, ktoré odporúčame nastaviť každému klientovi v časti Nastavenia.

Praktické funkcie na každý deň

Praktické funkcie na každý deň

Rýchlejšie platby so Scan & Pay

Svoju faktúru jednoducho uhradíte naskenovaním QR kódu v aplikácii VÚB Mobil Banking. Platobné detaily sa automaticky vyplnia do platobného príkazu. Vaša faktúra sa uhradí, keď potvrdíte automaticky vložené údaje.

Podobný postup môžete použiť aj pri skenovaní IBAN kódu. Pri ňom stačí dbať na to, aby ste ho nasnímali celý.

Úhrada elektronických faktúr

Faktúru, ktorú máte v telefóne, viete jednoducho odoslať do našej aplikácie cez tlačidlo na zdieľanie. Automaticky vám zobrazíme funkciu na skenovanie, kde uvidíte náhľad faktúry. Naskenujete z nej QR kód a údaje pre platbu sa automaticky vyplnia.

Rýchly zostatok

Svoj účet máte stále pod kontrolou. Zostatok si pozriete jedným kliknutím priamo na prihlasovacej stránke aplikácie. Môžete si vybrať, či chcete vidieť presnú sumu zostatku alebo percentuálne zobrazenie. Majte tak prehľad o zostatku na účte bez toho, aby ste sa museli prihlásiť.

Online spojenie s bankou

Online spojenie s bankou

Online spojenie s bankou

Vyriešte všetko z pohodlia domova – od investovania až po finančné poradenstvo.

 

Teraz nás už prostredníctvom videohovoru alebo telefonátu môžete navštíviť aj na diaľku.

 

 

Volanie do KC

Svoje požiadavky vybavíte pohodlne, kedykoľvek cez naše Kontaktné centrum, kam môžete volať priamo cez našu aplikáciu. Po dovolaní sa už nebude potrebné vás dodatočne overovať a svoju požiadavku viete riešiť hneď.

Priame spojenie s osobným bankárom

Ak máte priradeného svojho osobného poradcu alebo bankára, v aplikácii nájdete jeho kontaktné údaje. Máte tiež možnosť naplánovať si s ním stretnutie pohodlne na jeden klik.

Banka na diaľku

Vo svojom VÚB Mobile Bankingu nájdete aj novú sekciu Banka na diaľku. V tejto časti viete zadať akúkoľvek požiadavku od produktov po zmenu osobných údajov. Tá sa následne odošle pobočkovému pracovníkovi, ktorý vás bude kontaktovať, a všetko spolu vyriešite na diaľku.

Prehľad vo financiách

Prehľad vo financiách

PUSH notifikácie

Vďaka PUSH notifikáciám máte prehľad o pohyboch na svojich účtoch a kartách, nech ste kdekoľvek. PUSH notifikácie sú spojené so správou do inboxu a sú bezplatné. 

 

Stačí vám len aktivovaná aplikácia a internetové pripojenie. PUSH notifikácie viete k svojmu účtu nastaviť aj pre svojich disponentov na účte. Stačí vám len aktivovaná aplikácia a internetové pripojenie. PUSH notifikácie viete k svojmu účtu nastaviť aj pre svojich disponentov na účte.

 

Stačí vám len aktivovaná aplikácia a internetové pripojenie. PUSH notifikácie viete k svojmu účtu nastaviť aj pre svojich disponentov na účte.

Prehľad o produktoch

V aplikácii máte prehľad o všetkých svojich produktoch. Nájdete tu informácie k svojim úverových produktom, ako napr. dátum najbližšej splátky alebo zostatok úveru. Viete si tiež skontrolovať stav na svojich sporiacich účtoch alebo investíciách.

Výpisy

Výpisy k svojim účtom alebo kartám si viete nechať poslať na emailovú adresu priamo z aplikácie. Stačí si zvoliť mesiac, za ktorý výpis potrebujete, potvrdiť alebo zadať emailovú adresu a výpis vám okamžite zašleme. Výpisy sú dostupné za posledných 18 mesiacov.

Otvorte si účet cez VÚB Mobil banking, získajte 60 eur a využívajte jeho funkcie naplno
Videá Mobil banking

Všetko pokope


Pozrite si aj ďalšie inštruktážne videá, ktoré vás prevedú celým procesom používania aplikácie Mobil banking a jej pokročilými funkciami.

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.