• Žiadny návrh
test

Zoznámte sa s našou novou reklamnou rodinkou

Aj vy ste zazreli v televízii nový reklamný spot VÚB banky, ktorého hrdinami je trojčlenná rodina? Nahliadnite s nami do zákulisia nakrúcania a zistite okrem iného aj to, akú prekvapujúcu rolu si v minulosti zahrala susedka našej rodiny. Určite ju poznáte.

20/11/2020

V našej reklamnej rodine hrá mamu Petra Polnišová, ktorú určite netreba predstavovať, jej manžela hrá herec Marián Andrísek, ktorého už z televíznych obrazoviek tiež poznáte, a ich dcéru Emu stvárňuje vychádzajúca hviezda Natália Bóriková.

Peťa, ty už v reklamách VÚB banky vystupuješ nejaký ten čas, v čom je to tentoraz iné?

 

Petra: Veľkým rozdielom je to, že mám rodinu (smiech). Už to nie je iba o mne a mojich kamarátoch, ale diváci sa môžu tešiť na veselé situácie, ktoré budeme zažívať spolu ako rodina v našej bytovke. Myslím si, že všetci si už zvykli na typický vubkársky humor, a teraz bude na pokračovanie vo  formáte miniseriálu so susedmi, viacerými skvelými hercami a krásnymi farebne výraznými scénami. Myslím si, že to je také pekné slovenské a veľa rodín sa v tom nájde.

Natália, pre teba je toto prvá skúsenosť s reklamou. Ako sa cítiš po prvom reklamnom natáčaní?

 

Natália: Okrem toho, že som sa dobre zabavila na nepodarených scénach počas nakrúcania, tak bol pre mňa skvelý zážitok zahrať si po boku Petry Polnišovej a Evy Večerovej, ktorá je našou susedkou, a o ktorej možno veľa ľudí nevie, že kedysi dabovala včielku Maju. Nikdy by som si nepomyslela, že raz budem na scéne práve s ňou. Je to veľká česť a moji spolužiaci na konzervatóriu by sa isto so mnou hneď vymenili (smiech).

Marián, ty to ako Petrin manžel asi nebudeš mať ľahké. Cítiš sa v tejto reklamnej rodinke tak trochu pod papučou?

 

Marián: Určite áno. (Smiech.) Ale taký bol zámer. Moja rola je byť otcom, ktorý má dobrý vzťah so svojou dcérou Emou – už v tejto prvej reklame môžete vidieť, že spolu hráme videohry. Vo  fiktívnom manželskom vzťahu s Peťou som skôr tým milujúcim manželom, ktorý splní (alebo sa o to aspoň snaží) to, čo jej vidí na očiach. Myslím si, že vďaka tejto dynamike sa diváci majú na  čo tešiť aj do budúcnosti.

A ako je to v tvojom skutočnom živote? Kto u vás doma drží kasu?

 

Marián: S manželkou to máme podelené a raz platí jeden, raz druhý. Máme dva účty, ale možno si ich teraz spojíme do jedného, keďže som sa počas natáčania dozvedel, že vo VÚB je to možné (smiech).

Natália: Ja mám iba študentský účet, keďže mám 16 rokov. Rodičia mi tam posielajú vreckové, podobne ako v tej našej reklame. No a tí moji skutoční rodičia občas tiež meškajú ako tí moji reklamní (smiech).

Petra: Môj skutočný manžel rieši mnohé finančné veci v našej rodine. A vždy odo mňa vyzvedá, o čom bude tá ďalšia reklama VÚBky. Či tam bude niečo, čo by sa nám hodilo v rodine. Ja mu to, samozrejme, nikdy nechcem (a niekedy ani nemôžem) prezradiť, takže to prvýkrát vidí vždy tiež až v televízii.

Zdieľať

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.