• Žiadny návrh
Kreditné karty

Užívajte si život s výhodami firemnej kreditky

Firemná karta Mastercard má toľko výhod, že ju jednoducho chcete mať. Či už počas cestovania na letiskách, v rámci zliav u vybraných partnerov a obchodníkov, pre nepretržité služby Mastercard asistentov, ktorí Vám pomôžu rezervovať priestor, zaparkovať či zabezpečiť kuriéra, alebo aj pre službu Ulekara.sk na konzultáciu zdravotného stavu. Všetky tieto výhody Vám spríjemnia život.

21/03/2023

Medzi klasiku, ktorá robí kreditku zaujímavou sú bezpochyby bezplatné vstupy do moderných letiskových salónikov v Bratislave, Viedni či v Prahe, kde môžete na svoj let počkať v pohodlí a súkromí, pri dobrom občerstvení a popri tom si možno aj dorobiť potrebné povinnosti.

 Okrem toho môžete cestovať ešte výhodnejšie aj vďaka špeciálnym ponukám, ako napríklad zľavy na ubytovanie v krásnych hoteloch, zľavy na úžasnú prehliadku so sprievodcom, alebo na prenájmy áut v spoľahlivých auto požičovniach.

Tradičné a obľúbené sú aj zľavy u vybraných partnerov a obchodníkov, ktoré vždy prispôsobujeme trendom a potrebám klientov. Využiť ich môžete po celom Slovensku alebo onlline.

Počas pracovnej vyťaženosti Vám radi pomôžu Mastercard asistenti, ktorí sú ako na zavolanie pri vybavovaní, napríklad rezervácie priestorov na schôdzku, cateringom, kuriérom, organizáciou rôznych  služieb, alebo odporučením odborníkov v oblasti marketingu, práva, finančného poradenstva a pod. To všetko a ešte oveľa viac Vám pomôže zaistiť asistenčná služba Mastercard Asistent, ktorú tvorí tím profesionálny asistentov 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Okrem toho máte k dispozícii prednostné vstupy na známe pamiatky a múzeá či jedinečnú službu uLekára.sk, pomocou ktorej môžete využiť on‑line lekársku poradňu úplne zdarma a kedykoľvek a kedykoľvek to potrebujete pre seba a svojich blízkych.

Toto sú jednoducho výhody, ktoré stoja za to. Ak by ste ich chceli mať aj Vy, stačí keď kontaktujte svojho špecialistu pre podnikateľov vo VÚB banke. Viac sa zároveň môžete dočítať na webe Mastercard Business World - firemná kreditná karta | VÚB banka (vub.sk)

 

Zdielať

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.