• Žiadny návrh
Operatívny leasing

Potrebujete vozidlo bez starostí, za dobrú cenu a najlepšie hneď?

Vďaka strategickému partnerstvu VÚB banky s Business Lease Slovakia môžete začať okamžite využívať tieto výhody, ktoré operatívny leasing prináša. Žiadna akontácia, žiadne starosti, žiadne poplatky navyše. Výhodný pre firmy, či pre jednotlivcov. To je operatívny leasing, ktorý má toľko výhod, že sa ho už nebudete chcieť vzdať.

21/03/2023

Od minulého roku začala banka prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti VÚB Operating Leasing v spolupráci s Business Lease Slovakia poskytovať operatívny leasing na osobné a úžitkové autá. Operatívny leasing je využívaný pri prenájme vozidiel do 3,5 t a je vyhľadávaný najmä podnikateľskými subjektmi hlavne z dôvodu možnosti zahrnúť do financovania aj servisné náklady a kompletné služby spojené so správou vozového parku.

Veľkou výhodou je rozsah služieb, do ktorých patrí obstaranie a financovanie vozidla, kompletné poistenie, dane a poplatky, opravy a údržba (sieť 450 servisných partnerov), pneuservis  a ich výmena, cestná asistencia 24/7, riešenie poistných udalostí, Pick up servis a náhradná mobilita.

Produkt je určený pre:

  • Fyzické osoby nepodnikateľov (spotrebiteľov/FON)

  • Fyzické osoby podnikateľov (FOP)

  • Právnické osoby (PO)

„Operatívny leasing sa oplatí hlavne preto, že je bez starostí a pre každého. Navyše Vám garantuje dohľad nad mesačnými výdavkami, čo je v dnešnej nestabilnej dobe veľkou výhodou. V mesačne platbe máte zahrnuté všetky služby, ktoré bežne potrebujete a ktoré sú súčasťou pravidelnej mesačnej platby. Sú to hlavne praktické stránky, ako napr. garančné prehliadky, opravy, asistencia, výmena pneumatík či kompletné poistenia. A hlavne je to bez starostí. To je na nezaplatenie,“ hovorí František Streit, obchodný riaditeľ VÚB Operating Leasing, a. s. „Ďalšou veľkou výhodou je, že operatívny leasing nie je viazaný na značku či model vozidla a môžete si vybrať aj elektromobil či iné osobné vozidlo alebo úžitkové vozidlo do 3,5 tony. Je to teda aj dobrá príležitosť zamerať sa na zelenú elektromobilitu, ktorá je čím ďalej tým viac vyhľadávaná,“ dodáva František Streit.

Spoločnosť Business Lease Slovakia je jednou z najlepších leasingových spoločností na trhu, čo dokazuje aj posledný prieskum spokojnosti firemných klientov Business Lease Slovakia, z ktorého vyplýva, že 4 z 5 klientov sú spokojnejší ako s ostatnými dodávateľmi mobility.

Neváhajte preto a využite príležitosť mať auto bez starostí. Vlastniť auto je v dnešnej dobe už viac menej prežitok. Operatívny leasing ponúka výhody, ktoré brzdia Vaše výdavky, nie Váš biznis.

RÝCHLE DODANIE, KVALITNÉ SLUŽBY!

Vyberte si z aktuálnej ponuky áut na operatívny leasing, sú doslova na dosah ruky ihneď k odberu!

Kliknite pre viac informácií na Prečo by sme aj v našej firme mali premýšľať nad operákom? (vub.platitmenej.sk).

Zdielať

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.