• Žiadny návrh

Podajme pomocnú ruku obyvateľom Sýrie a Turecka

Nešťastie v Sýrii a Turecku sa nás hlboko dotklo. Preto sme sa spojili s organizáciou Magna, aby sme pomohli, ako najlepšie vieme.

Zemetrasenie si už vyžiadalo 47 tisíc obetí a číslo stále rastie. Obeťami sú však aj tí, ktorí prežili a prišli o rodinu, strechu nad hlavou či svoje zdravie. Pomôžme im spolu.

Ako môžete pomôcť?

V tomto momente je najefektívnejší spôsob pomoci finančná podpora humanitárnych organizácií, ktoré pôsobia priamo na mieste. Magna dlhodobo poskytuje rýchlu a efektívnu pomoc v čase humanitárnych katastrof. Reaguje okamžite, odborne a priamo v mieste katastrofy.

Darujte priamo cez stránku Magna

Na webovej stránke Magna nájdete priame linky na platbu, ako aj informácie o pomoci pre zasiahnuté krajiny. Môžete prispieť jednorazovo alebo sa rozhodnúť pre pravidelné platby.


Pošlite jednorazový príspevok cez SMS

Pošlite SMS v tvare MAGNA na číslo 836.

Príspevok v hodnote 10 € poputuje v 100 % výške na pomoc pre Sýriu a Turecko.


Prispejte pomocou QR kódu

V aplikácii VÚB Mobil Banking zvoľte platbu pomocou Scan & Pay a naskenujte QR kód. Platobné údaje budú automaticky vyplnené, stačí už len upraviť sumu.Prispejte cez platobný link Payme

Kliknutie na link vás presmeruje do bankovej aplikácie. Platobné údaje budú automaticky vyplnené, stačí už len upraviť sumu.


Dar preveďte na účet

Darujte prevodom na účet: SK87 1111 0000 0013 3179 3900
Variabilný symbol: 060223


V mene všetkých ľudí zasiahnutých zemetrasením Vám ďakujeme.

Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.