• No suggestion

Novinky v analytickom tíme VÚB banky

"

„Verím, že je to unikátna príležitosť, ktorá ma v mojej kariére posunie ďalej, čomu sa veľmi teším. Zároveň sa chcem poďakovať Zdenkovi Štefanidesovi za jeho pomoc aj podporu počas celého obdobia, ktoré som na ekonomických analýzach VÚB strávil,“ hovorí Andrej Arady.

Namiesto neho prichádza posila z ekonomických médií Michal Lehuta (34) a vytvorí tak tímovú dvojicu s dlhoročným analytikom VÚB banky Zdenkom Štefanidesom.

Michal Lehuta začínal v analytickej jednotke týždenníka TREND, pre ktorý aj pravidelne písal. Jeden rok strávil v kancelárii nezávislej Rady pre rozpočtovú zodpovednosť. Vyštudoval spoločenské vedy a medzinárodné vzťahy na Jacobs University Bremen v Nemecku.

„Som veľmi rád, že som dostal šancu profesne sa posunúť a znovu sa stať analytikom na plný úväzok práve vo VÚB. Teším sa aj na spoluprácu s bývalými kolegami z médií,“ hovorí Lehuta, ktorý svoje najnovšie analýzy a postrehy k ekonomickým témam pravidelne uverejňuje aj na svojom LinkedIn profile https://www.linkedin.com/in/michal-lehuta-8174303/

"

Needs our help?

We will answer to all your questions.