• Žiadny návrh

VÚB účet Magnifica

Bankový účet je samozrejmosť, účet Magnifica je výnimočnosť. Vyskladali sme ho pre vás tak, aby ste naň nemuseli myslieť a používal sa vám ľahko. Či už online alebo aj pri práci s hotovosťou.

Účet, ktorý sa Vám prispôsobí

Do balíčka Magnifica účtu sme zahrnuli všetky služby, ktoré väčšina prémiových klientov požaduje. Ak máte inú predstavu, môžete si ho upraviť podľa svojich predstáv. Stačí, keď sa ozvete svojmu osobnému bankárovi. Aj o tom je personalizované bankovníctvo Magnifica.

Toto všetko nájdete vo svojom VÚB účte Magnifica, ktorý môžete mať pri aktívnom používaní úplne bez poplatku:

  • platby mobilom cez Google Pay a Apple Pay
  • neobmedzené platby kartou a výbery z bankomatov VÚB banky
  • bezplatné výbery hotovosti v zahraničí z bankomatov skupiny Intesa Sanpaolo
  • výbery hotovosti aj bez karty
  • možnosť otvoriť si až 5 výhodných sporiacich účtov
  • hotovostné operácie v pobočkách VÚB banky
  • prioritný prístup ku klientskej podpore so službou Kontakt

VÚB Mobil Banking

Užívajte si pohodlný prístup k svojmu účtu cez Internet banking alebo cez VÚB Mobil Banking. Pre našich Magnifica klientov sme oceňovanú mobilnú aplikáciu VÚB banky ešte vylepšili a pridali kúsok výnimočnosti. Vo svojom smartfóne alebo tablete ju nájdete v prémiovej modrej farbe a poskytne Vám rýchly prístup k Vášmu osobnému bankárovi, ako aj možnosť rezervácie osobného stretnutia. Žiadne čakanie.

Karty nad zlato

Súčasťou Vášho Magnifica balíčka je aj platobná karta. Samozrejme zlatá, bezkontaktná a embosovaná. Visa Inspire Gold Vám prináša program Visa Benefit, ktorý oceníte na Slovensku aj pri cestovaní. Tešiť sa môžete na VIP výhody vo svetových hoteloch, zľavy pri nakupovaní či špeciálne mesačné ponuky. 

So zlatou Visa kartou získate aj služby osobného asistenta na telefóne a tiež možnosť zdravotných konzultácií s lekárom na diaľku. 

Pozrite si všetky benefity platobnej karty Visa Inspire Gold. Alebo sa ozvite svojmu osobnému bankárovi.

Zlatá kreditná karta Mastercard World

Ak radi a často cestujete alebo nakupujete, požiadajte svojho osobného bankára aj o kreditnú kartu Mastercard World. Na vybraných letiskách budete mať prístup do salónikov, získate nadštandardné poistenie do celého sveta a bohatý cashback. Pri nákupoch elektroniky vám táto unikátna kreditka dokonca predĺži záruku o 12 mesiacov. 

Magazín Magnifica

Magazín Magnifica

Rady ako rozumieť peniazom
Potrebujete pomoc?

Odpovieme na všetky vaše otázky.