Kontakt Internet banking IB Search ×

Vylepšenia vo VÚB Mobil bankingu

Spomínate si, kedy ste naposledy odišli z domu bez mobilného telefónu? Je to ako zabudnúť si kľúče. Zrejme ste sa poň hneď vrátili, lebo s mobilným telefónom sa dnes dá nielen telefonovať, ale aj veľmi veľa vecí vybaviť. A to všetko pohodlne, nech sa nachádzate kdekoľvek. Ani pri banke vás už nemusia trápiť žiadne otváracie hodiny, čakanie na pripojenie sa k počítaču a strácanie času. Svoju banku nosíte v prípade VÚB nonstop vo vrecku.

Máme pre Vás špeciálny Magnifica design a funkcie v mobilnej aplikácii VÚB

Spomínate si, kedy ste naposledy odišli z domu bez mobilného telefónu? Je to ako zabudnúť si kľúče. Zrejme ste sa poň hneď vrátili, lebo s mobilným telefónom sa dnes dá nielen telefonovať, ale aj veľmi veľa vecí vybaviť. A to všetko pohodlne, nech sa nachádzate kdekoľvek. Ani pri banke vás už nemusia trápiť žiadne otváracie hodiny, čakanie na pripojenie sa k počítaču a strácanie času. Svoju banku nosíte v prípade VÚB nonstop vo vrecku.

A keďže na dobré sa ľahko zvyká, pravdepodobne aj Vy čoraz viac pracujete s mobilnou aplikáciou Mobil banking, ktorá je jednoduchá a je určená tak pre používateľov Internet bankingu, ako aj pre nováčikov vo svete elektronickej správy financií. Je to v súčasnosti najefektívnejší, najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob dennej obsluhy vlastných peňazí. Súčasne je to aj najlacnejší spôsob oslobodený od poplatkov a dodatočných výdavkov.

LEN PRE VÁS - výnimočný dizajn a funkcionalita pre Magnifica klientov

V priebehu júna tohto roka pribudne v aplikácii zopár jedinečných noviniek, ktoré budú osobitne určené iba pre Vás, klienta Magnifica. Prvá vec, ktorá Vám zrejme udrie do očí, bude dizajn. Klienti Magnifica budú mať po novom VÚB Mobil Banking aplikáciu v elegantnej modrej farbe s nápisom Magnifica. V novej sekcii Magnifica nájdete informáciu o Vašom osobnom bankárovi, ako jeho meno a kontakt, zároveň si s ním priamo v aplikácii môžete naplánovať osobnú schôdzku. V prípade potreby, zmeny bydliska a podobne, budete po novom môcť požiadať aj o zmenu osobného bankára. V Magnifica sekcii sú novinkou aj samostatne zobrazené všetky výhody, ktoré Vám Magnifica prináša.

Fotka v osobnom profile a prehľad povolení na inkaso

Okrem vylepšení a zmien určených špeciálne pre Vás, Magnifica klienta, bude v priebehu júna implementovaných do Mobil bankingu niekoľko ďalších vylepšení. Jednou z viditeľných zmien bude možnosť pridať si fotografiu do osobného profilu, ale aj možnosť zmeny kontaktných údajov. Ďalšou z užitočných noviniek bude prehľad všetkých Vašich povolení na inkasok bežnému účtu.

Počúvame Vaše požiadavky a vylepšujeme

VÚB Mobil banking aplikáciu neustále vylepšujeme a postupne sa budeme snažiť aplikovať všetky Vaše požiadavky. Praktická úprava, na ktorú nás upozorňovalo viacero klientov nastane v zobrazovaní IBAN čísla účtov. Pre lepšiu prehľadnosť a možnosť kontroly budú čísla delené po štyroch. Budete si tiež môcť vybrať obľúbený účet, na ktorý robíte úhrady najčastejšie, či zriadiť si výhodný sporiaci účet k hypotéke.