Kontakt Internet banking IB Search ×

Vy sa pýtate, my odpovedáme. Otvorene.

Zabudli ste si peniaze v bankomate a neviete čo robiť? Prestali vám chodiť SMS o pohybe na účte a vy neviete prečo? Radi by ste zistili podrobnosti o hypotéke, no nerozumiete finančnému „žargónu“? Potom je naša nová web stránka VÚB Otvorene práve pre vás.

Na internete dnes nájdete mnoho finančných portálov a blogov. Čo však z tohto, keď sa vám prihovárajú rečou skúsených finančníkov a ekonómov. Navyše vôbec na nich nemusíte nájsť odpoveď na to, čo práve vy potrebujete. Vytvorili sme preto nový portál VÚB Otvorene 
www.vubotvorene.sk, na ktorom sa dozviete všetko, čo vás zaujíma, stručne a jasne. A otvorene.

Pýtať sa môžete na naše produkty, služby, či čokoľvek z oblasti bankovníctva. Otázky a odpovede sú zatrieďované do šiestich kategórií: Osobné financie, Hypotéky a úvery, Poplatky, Medzinárodné platby, Internet banking a Ostatné. Dávame si záležať, aby odpovede boli jasné a zrozumiteľné.
Tešiť sa preto môžete nielen na klasické textové odpovede, ale aj na názorné videonávody, obrázky, či infografiky.

Pri príchode na stránku si pomocou jednoduchého vyhľadávača môžete preveriť, či vašu otázku už niekto nepoložil a teda, či odpoveď, ktorú hľadáte, už na webe neexistuje. Urobíte tak zadaním kľúčových slov. Ak tam svoju odpoveď nenájdete, máte možnosť vytvoriť novú otázku, na ktorú vám radi odpovieme. Vy sa rýchlo dopátrate odpovede a možno pomôžete aj ostatným s podobným problémom. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli. Presvedčte sa sami na www.vubotvorene.sk.