Rok 2016

28.10.2016

Medziročný nárast úverov a vkladov skupiny VÚB prekonal trhové čísla

Skupina VÚB, člen medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, zaznamenala výrazný nárast objemu úverov a vkladov. K tomuto výsledku prispeli viaceré iniciatívy, ktoré VÚB rozbehla od začiatku roka v retailovej i korporátnej oblasti.
 
27.10.2016

Otváracie hodiny pobočiek VÚB počas jesenných prázdnin

Oznamujeme našim klientom, že pobočky VÚB banky budú počas jesenných prázdnin a Sviatku všetkých svätých fungovať bez obmedzení s výnimkou utorka 1.novembra, kedy budú otvorené len pobočky v obchodných centrách. Ostatné obchodné miesta budú počas Sviatku všetkých svätých zatvorené.
 
09.10.2016

Bratislavčania si Bielu noc vychutnali. 1800 z nich aj z mrakodrapu VÚB

Druhý ročník Bielej noci v Bratislave sa opäť stretol s veľkým úspechom. Festival súčasného umenia prilákal do ulíc mesta 100 000 návštevníkov. Do budovy VÚB prúdili davy ľudí, ktorí si chceli toto jedinečné svetelné divadlo vychutnať z výšky 23. poschodia centrály banky na Mlynských Nivách.
 
06.10.2016

Pozrite si Bielu noc z najvyššieho poschodia VUB-ky

Po úspechu vlaňajšej Bielej noci v Bratislave otvára generálny partner festivalu VÚB tento rok opäť svoje brány. Prináša jedinečný pohľad na svetelné divadlo z výšky 23. poschodia svojej centrály na Mlynských Nivách, bude však aj jednou z hlavných hviezd festivalu.
 
03.10.2016

VÚB spolupracuje s Dobrým anjelom už 10 rokov

VÚB spolupracuje s Dobrým anjelom už 10 rokov. Za ten čas pomohla každý mesiac 125 rodinám, ktoré to potrebujú. Vďaka patrí aj jej klientom, ktorí sa do pomoci zapájajú.
 
29.09.2016

Naštartujte svoj podnikateľský nápad. Inšpirujte sa úspešnými

VÚB banka už ôsmy rok pomáha začínajúcim podnikateľkám rozvíjať svoj biznis. V porote tohtoročnej VÚB Biznis akadémie pre podnikavé ženy nájdete aj známeho podnikateľa Jána Luntera s úspešnou firmou Alfa Bio, Janicu Lacovú z Jem Iné, či čestného hosťa Nicole Sinet, zakladateľku francúzskej kozmetiky Altheagrey. Pod vedením Eleny Kohútikovej sa spoločne s ostatnými lektormi podelia o svoje skúsenosti s dvadsiatkou uchádzačiek, ktoré sa môžu prihlásiť na www.podnikavezeny.sk do 28. októbra 2016.
 
14.09.2016

Sadzby padli aj pri hypotékach s desaťročnou viazanosťou

Aktuálne sú úrokové sadzby hypoték na historických minimách, odborné odhady však už na ďalšie obdobie predpovedajú ich ustálenie. S tým súvisí aj zmena spotrebiteľského správania v oblasti hypoték. Trendom v Eurozóne sú momentálne fixácie nízkych úrokov na dlhšiu dobu.
 
29.07.2016

Hnacím motorom rastu úverov skupiny VÚB boli hypotéky

Skupina VÚB, člen medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, zaznamenala výrazný nárast objemu úverov. K výsledku prispela najmä nová ponuka hypoték.
 
26.04.2016

Bývanie pre mladých bude dostupnejšie

Od apríla bude môcť viac mladých do 35 rokov požiadať o zvýhodnenú hypotéku. Dôvodom je zvýšenie maximálnej výšky príjmu žiadateľa o 123,5 eur.
 
29.03.2016

Skupina VÚB zvýšila medziročne objem úverov o viac ako 10 %

Skupina VÚB, člen medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, zvýšila medziročne objem úverov o viac ako 10 % a opakovane dosiahla vynikajúce hospodárske výsledky.
 
Predchádzajúca12
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Rozumiem