Rok 2015

24.11.2015

VÚB prináša od decembra IBAN skener aj platby na telefónne číslo

Vďaka SEPA sú naše platby do krajín v rámci európskeho priestoru jednoduchšie, rýchlejšie a lacnejšie. Čo za to? Musíme vymeniť pôvodné desaťmiestne číslo účtu (BBAN) za nové dvadsaťštyrimiestne – IBAN, a to definitívne od 2. februára 2016. Hoci sa jeho používanie javí na prvý pohľad komplikovanejšie, nové funkcie Internet a Mobil bankingu VÚB presvedčia o opaku. Navyše takto zadávané platby sú maximálne komfortné a šetria čas.
 
13.11.2015

6 extra tipov na šťastné, veselé a bezpečné online nákupy

Preplnené nákupné centrá nie sú pre každého. Aj preto každoročne narastá počet Slovákov, ktorí vybavujú vianočné darčeky cez mobil, či internet. Ak k nim patríte aj vy, myslite pritom nielen na výber toho najvhodnejšieho prekvapenia, ale aj na bezpečnosť.
 
12.11.2015

Najbezpečnejšia banka na Slovensku je VÚB

Global Finance už pozná najbezpečnejšie banky vo viac ako 100 krajinách sveta. Na Slovensku je to VÚB banka.
 
12.11.2015

PONUKA NA PREDAJ VLASTNÝCH AKCIÍ, VÚB, a.s.

VÚB banka ponúka na predaj vlastné akcie VÚB, a.s. .
 
02.11.2015

Slováci prichádzajú na chuť investovaniu

Záujem o zhodnotenie úspor na Slovensku rastie. Prispieva k tomu i ponuka bánk, ktorá sa rozširuje o zaujímavé kombi produkty a tiež o možnosti sporenia vo fondoch. S dvoma investičnými novinkami prichádza od 1. novembra aj VÚB.
 
30.10.2015

Skupina VÚB pokračovala v raste aj v treťom štvrťroku

Skupina VÚB, člen medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, zvýšila medziročne objem úverov takmer o 10% a opäť preukázala vynikajúce hospodárske výsledky.
 
30.10.2015

Nové Všeobecné obchodné podmienky VÚB

Dňa 1.1.2016 nadobudnú účinnosť nové Všeobecné obchodné podmienky VÚB, a.s. pre depozitné produkty, nový Cenník VÚB, a.s. – Občania a Zverejnenie (výveska úrokových sadzieb).
 
29.10.2015

Slováci dnes sporia viac ako kedykoľvek predtým

Hoci úrokové sadzby dnes nahrávajú skôr úverom, miera úspor Slovákov v posledných rokoch neustále rastie. Podľa analytikov je teraz najvyššia za ostatných 15 rokov, predbehli sme susedov a doťahujeme sa k vyspelej Európe.
 
26.10.2015

VÚB spúšťa online SEPA poradňu

Duálne obdobie SEPA onedlho končí. Čísla účtov, ako sme ich poznali a dodnes mnohí používame, budú od februára 2016 pri vykonávaní platieb definitívne minulosťou. Nejasnosti a otázky s tým spojené môžu záujemcovia konzultovať
v online poradni VÚB banky už od dnes.
 
23.10.2015

Máme lacnejšie hypotéky ako Taliani či Holanďania

Nie je to tak dávno, čo bolo Slovensko so svojimi hypotekárnymi sadzbami na chvoste Európy. Za posledných päť rokov sa však situácia zmenila. Sadzby na hypotékach klesli a dnes si môžeme na bývanie požičať lacnejšie ako Taliani, či Holanďania. Rastie aj priemerná výška hypotéky a nízke úroky sa snažíme zafixovať na dlhšie obdobie.
 
Predchádzajúca12345
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Rozumiem