Rok 2016

11.10.2016

Úroky hypoték sú na minime, zafixovať ich na 10 rokov sa oplatí práve teraz

Vďaka nízkym úrokom sa záujem o hypotéky v roku 2016 podstatne zvýšil. Podľa odborných odhadov však sadzby v ďalšom období už výraznejšie klesať nebudú, výhodnejšie je zafixovať si ich práve dnes na dlhšiu dobu. Potvrdzujú to aj trendy v Eurozóne.
 
11.10.2016

Ako dávať školákom vreckové? Odborníci radia stanoviť si pravidlá.

Jedna z najčastejších otázok, ktorú riešia rodičia s príchodom školského roka je vreckové. Podľa odborníkov ho treba dávať deťom hneď ako dokážu zvládnuť základné počty, ideálne od šiestich rokov. Dôležité je však nastaviť deťom pravidlá tak, aby sa naučili hospodáriť primerane svojmu veku.
 
11.10.2016

Spolu s vami pomáhame Dobrému anjelovi už 10 rokov

VÚB spolupracuje s Dobrým anjelom už 10 rokov. Aj vďaka vám za ten čas pomohla každý mesiac 125 rodinám, ktoré to potrebujú.
 
10.08.2016

Naučme deti hospodáriť

Nové začiatky v živote detí sú skúškou, ktorú by im rodičia najradšej uľahčili. Ak chcete svojim deťom pomôcť, naučte ich rozumne hospodáriť. Či už máte vysokoškoláka, ktorý odchádza žiť do iného mesta alebo len školopovinné dieťa, založiť mu účet je vynikajúci nápad ako jednoducho začať ukážku o finančnej vyspelosti v praxi.
 
10.08.2016

Každý môže mať kreditku!

S kreditkou je život jednoduchší, to je jasné. Okrem toho, že už dnes nenosíte veľkú hotovosť a všade platíte kartou, s kreditkou je tu mnoho ďalších benefitov – výhodnejšie kurzy priplatení kartou v zahraničí oproti výmene hotovosti v zmenárni, cestovné poistenie, vrátenie peňazí z platieb späť, či vybavovanie reklamácií je len niekoľko výhod, ktoré si užívate. Navyše sa dá zriadiť online a bez nutnosti mať bežný účet vo VÚB.
 
10.08.2016

„Vybavovačky“ bez papierov

Zákazníci si prichádzajú na svoje - ponuka toho, čo dnes vybavíte online v banke sa opäť rozširuje. Založiť sporenie, poistenie, zmeniť meno svojej karty a účtu, či využívať naplno benefity kreditky cez Mobil banking. Mať kedykoľvek a kdekoľvek možnosť vybaviť čo potrebujeme prináša ľuďom možnosť získať viac času pre seba či svoju prácu. Kto by to neocenil?
 
18.07.2016

Platobné karty vám v Chorvátsku ušetria desiatky eur

Ak tohtoročnú dovolenku plánujete stráviť v Chorvátsku, rozhodnete si pripravte svoje platobné karty. Vďaka nim ušetríte pri nákupoch, či na poistnom a získate extra servis. Svoje výhody majú debetky aj kreditky.
 
18.07.2016

Užite si dovolenku bez stresu, nie bez peňazí

Ako? Pribaľte si Mobil banking VÚB. Zaberie vám len trochu pamäte v telefóne, no poskytne servis, akoby ste mali svoju banku so sebou. Veď posúďte.
 
18.07.2016

Neplaťte cestovné poistenie dvakrát

Cestovné poistenie je alfou omegou každej cesty. To bez debaty. No predtým než uzatvoríte to aktuálne pred dovolenkou, uistite sa, či už nie ste poistený. Nahliadnite do peňaženky, aké karty vlastníte. Bonusom takej kreditky môže byť práve poistné krytie na cestách a dokonca nielen pre vás, ale aj vašich spolucestujúcich. Stačí si to preveriť v banke a máte ušetrené na príjemnejšie záležitosti.
 
15.06.2016

Dobrí anjeli majú nové možnosti

Chceme sa podieľať na dobrých veciach. Aj preto už niekoľko rokov spolupracujeme s unikátnym projektom Dobrý anjel, ktorý finančne podporuje rodiny s ťažko chorými deťmi. Najnovšie môžu naši klienti – Dobrí anjeli – využiť nové jednoduché možnosti, ako podať pomocnú ruku.
 
Predchádzajúca12
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Rozumiem