VÚB novinky

12.07.2017

Fondy VÚB AM s dvomi oceneniami

Dňa 1. marca 2017, pri príležitosti výročnej tlačovej konferencie Slovenskej asociácie správcovských spoločností (SASS) sa konalo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenenia Top Fond Slovakia 2016.
 
12.07.2017

Plánované nástupníctvo vo firmách

Je nesporným faktom, že nástupníctvo je jednou z tém, ktorej sa žiadna rodinná firma nevyhne. Po rokoch budovania vlastnej značky čelia rodinné firmy otázke generačnej výmeny. V priemere asi len 30% rodinných firiem tento generačný prechod prežije, avšak už len približne 15% prežije prechod z druhej generácie na tretiu.
 
12.07.2017

Globálna ekonomika naberá vietor do plachiet

Globálne prieskumy dôvery naznačujú dobrý stav ekonomiky, ba dokonca dávajú nádej aj pre jej akceleráciu.
 
20.06.2017

Magnifica starostlivosť VÚB: garantujeme pohodlie a dobré riešenie

Magnifica pomáha rýchlo a dobre sa orientovať vo svete financií, poskytuje individuálny prístup a garantuje riešenia na mieru. O službách a výhodách tohto konceptu sme sa rozprávali s Ing. Jurajom Fialom, riaditeľom najväčšieho Magnifica centra situovaného v bratislavskom centre Eurovea.
 
20.06.2017

Skúsený dovolenkár cestuje s kreditkou a mobil bankingom

Letné dovolenkové obdobie je tu a my vám prinášame krátky návod, ako mať financie v zahraničí pod kontrolou. Poradíme vám, ako správne na cestách využívať služby medzinárodnej kreditnej karty Mastercard World a ukážeme, kedy mať banku v mobile je na nezaplatenie.
 
20.06.2017

Banskoštiavnickú kalváriu čaká veľké finále. Aj vďaka Nadácii VÚB

Nadácia VÚB aj tento rok prispeje na reštaurovanie Banskoštiavnickej kalvárie sumou 100 tisíc eur. Vďaka dlhodobej podpore Nadácie VÚB bolo možné práve v týchto dňoch rozbehnúť poslednú veľkú etapu prác - obnovu Horného kostola, najznámejšiu dominantu tejto unikátnej barokovej pamiatky.
 
09.05.2017

Nové Všeobecné obchodné podmienky pre úvery a záruky

Dňa 24. 05. 2017 nadobúdajú účinnosť nové Všeobecné obchodné podmienky pre úvery a nové Všeobecné obchodné podmienky pre záruky poskytované firemným klientom banky.
 
16.03.2017

Osobný finančný plán: mapa k dosiahnutiu vašich cieľov

Mnohí si myslia, že finančný plán potrebujú len firmy. Aj s osobnými financiami však treba narábať efektívne a vedieť, kam smerujeme. Pri finančnom plánovaní treba v prvom rade objektívne posúdiť, v akej finančnej situácii sa aktuálne nachádzame a kam sa chceme dostať o rok, o 5 rokov alebo v dôchodku. Finančný plán by mal všetky odpovede na tieto otázky spájať v sumárnom pohľade. Dokáže tak nielen peniaze ušetriť, ale aj efektívne získať.
 
16.03.2017

Kľúč ku sporeniu: musíte vedieť, na čo sporíte

Vyšší príjem zvádza k presvedčeniu, že nám z neho prirodzene musí niečo „ostať“. Základom úspechu je však sporiť z toho, čo zarobíme, nie z toho, čo nám na konci dňa náhodou zostane. Ako si vybrať vhodné sporenie?
 
15.02.2017

Vy sa pýtate, my odpovedáme. Otvorene.

Zabudli ste si peniaze v bankomate a neviete čo robiť? Prestali vám chodiť SMS o pohybe na účte a vy neviete prečo? Radi by ste zistili podrobnosti o hypotéke, no nerozumiete finančnému „žargónu“? Potom je naša nová web stránka VÚB Otvorene práve pre vás.
 
Predchádzajúca123




Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Rozumiem