Podstránka Flexihypotéka

Typ
HYPOTÉKY
 
Výška
ÚVERU
Doba
SPLATNOSTI
rokov
FIXÁCIA
v rokoch
Doba, počas ktorej zostane Vaša úroková sadzba nemenná
?
Výška mesačnej
splátky:
 
 
Ak máte záujem o podrobnejšiu ponuku, vyplňte prosím náš .

Tento výpočet má informatívny charakter. Mesačná splátka pri Vami zvolenom type hypotéky Eur a dobe splatnosti rokov je Eur. Úroková sadzba je vo výške % p.a. pri Vami zvolenej fixácii. Ročná percentuálna miera nákladov dosahuje XX %, počet splátok XX. Celková čiastka, ktorú zaplatíte je Eur*. Viac informácií o aktuálnej ponuke sa dozviete na ktorejkoľvek pobočke VÚB banky.

* Výpočty sú realizované bez zohľadnenia nákladov za poskytnutie úveru, zmluvné poistenie nehnuteľnosti, vypracovanie znaleckého posudku a vklad do katastra nehnuteľností.
Reprezentatívny príklad: Mesačná splátka pri hypotéke vo výške 60 000,00 Eur a dobe splatnosti 30 rokov je 236,76 Eur. Úroková sadzba 2,49 % p.a (bez zohľadnenia príspevku štátu a príspevku banky) pri 3 ročnej fixácii. Ročná percentuálna miera nákladov dosahuje 2,52 %, počet splátok 360. Celková čiastka, ktorú zaplatíte je 85 233,60 Eur*. Viac informácií o aktuálnej ponuke sa dozviete na ktorejkoľvek pobočke VÚB banky.

* Výpočty sú realizované bez zohľadnenia nákladov za poskytnutie úveru, vypracovanie znaleckého posudku a vklad do katastra nehnuteľností.

 


Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Rozumiem