Flexihypotéka bez poplatku do konca novembra
Bratislava, 5. novembra 2010 – VÚB banka predlžuje poplatkové prázdniny na poskytnutie flexihypotéky. Pôvodne bolo možné získať úver bez poplatku do konca októbra, akcia sa predlžuje o ďalší mesiac.
„Záujem o hypotéky za posledné dva mesiace prevýšil naše očakávania. Preto sme sa rozhodli predĺžiť poplatkové prázdniny a umožniť klientom, ktorí riešia svoju bytovú otázku, získať úver za výhodnejších podmienok,“ vysvetľuje Angelika Farkašová, vedúca oddelenia úverov VÚB banky. Zľava platí pre všetky typy flexihypoték a klienti tak môžu ušetriť stovky eur. Napríklad pri priemernej flexihypotéke vo výške 50 000 eur predstavuje úspora až 375 eur.
S flexihypotékou od VÚB môže klient získať úver až do 100% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti. Okrem toho môže každý rok bezplatne predčasne splatiť až 20 % z výška úveru a v čase obnovy fixácie úrokovej sadzby aj celý úver.
Úrokové sadzby flexihypoték:
|
Typ úveru |
Fix na 1 rok |
Fix na 5 rokov |
Fix na 10 rokov |
|---|---|---|---|
|
Flexihypotéka |
od 4,14% |
od 4,44 % |
od 5,24 % |
|
Flexihypotéka pre mladých |
od 1,14% |
od 1,44% |
od 2,24% |
|
Flexihypotéka na refinancovanie |
- |
od 4,44% |
od 5,24% |
|
Bezúčelová flexihypotéka |
od 4,54% |
od 4,84 % |
- |


